View Single Post
Staro 06.11.2020., 15:59   #2641
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
...
Prije godinu dana sam zamalo udario na "kupi odmah" ebay prodaju ove ljepotice : SKIDATA PS/2

ali nikako prezvakati taj raspored numerike i kursora, pa se neckao. Sad mi je zao, jer vec skoro godinu dana, od prodavaca nema glasa


Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Sve više mi se sviđaju ove tipkovnice bez numeričkog dijela, koje imaju onaj usb c priključak i onaj "namotan kabel". Imam G910, i imam feeling da je ona više membranska nego mehanička, htio bi onaj "clicky zvuk".
Lijepe su za oko, imas citave serije kreativnosti na Geekhacku, boje, dezeni, tasteri posebni, a bome ne fali publike koja ih cijeni. Ali nemati numeriku je kao da su mi ruke i noge zavezane i na laptopu i desktopu.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Zanima me, da li je to moguće kod nas kupiti, da li su to "custom" tipkulje, da li ih je moguće kupiti s našim znakovima i da li je to sve moguće ispod 100EUR npr.? Još i muzička, a?
Ne pratim kod nas, mada, nabaviti povoljno vani, lokalizirati doma, ne vidim u tome velikog problema. Samo, imaj na umu da su navedene tastature esencija cistoce, sto medju programerima, sto medju ostalim korisnicima, pa se od tebe ocekuje da vec u mentalnoj mapi prakse i vjestine, odbijas, ne nase, vec bilo kakve znakove


...
Visage je offline   Reply With Quote