View Single Post
Staro 02.06.2010., 11:46   #21
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Sretno u prodaji i mozebitnom povecanju manje dobavljivih imena. Samo razmisli eventualno o svom avataru kroz obracanje forumu.

Slicni avatar motivi su krasili i prijasnjeg vlasnika, pa mozda da se okanis te simbolike
A šta da radim, tpo mi je avatar, i po njemu me prepoznaju na drugo,m forumu, a morat će i ovdje, a ovaj dio o prijašnjem vlasniku, malo si se nespretno izrazio, nitko nije bio prijašnji vlasnik ove firme...

Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
da li obuhvaća popust i besplatna dostava Noctua?
NF-S12B FLX i NF-P12.

edit.
ako zbrojim minus 10% popust i besplatnu dostavu pa to je više povoljno. ( zanemarimo 2kune jeftinije u Caseking.de i čak čekanje preko carine )
Ne. Znači točno kako je i napisano, tako i vrijedi. Što znači da ventovi nemaju nit popust nit besplatnu dostavu.
Citiraj:
Autor m4x Pregled postova
šta je dostava besplatna samo za noctue?
Točno. mislim da je oko popusta sve jako precizno napisano, dakle točno kako piše tako i je.
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Sredite malo kartu jer ono što ste označili kao cestu do vas to NIJE. Na satelitskom prikazu se cesta lijepo vidi i crne je boje dok je vaša 'cesta' uglavnom pješački putevi paralelni s glavnom cestom. Uglavnom, nijedna ulica označena bijelom trakom ne odgovara stvarnoj situaciji na terenu.
Ako pogledaš u pogledu MAP, koji mislim da i je defaultni kad otvoriš kartu onda ima samo jedna cesa i p onjoj se može označavati i ako nju slijediš doći ćeš točno do nas. A kad staviš Sattelite pogled, možeš vidjeti da postoji odmak svih cesta na karti u odnosu na one iz prikaza MAP, dakle nije do nas, nego takvo je preklapanje Googleovih pogleda MAP i Sattelite - na tom mjestu malo pomaknuto.
miki1981 je offline   Reply With Quote