View Single Post
Staro 10.10.2021., 09:33   #5067
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Fotic nikad nece moci zamjenit smartfon! A smartfon ce se moc dovoljno priblizit foticima, da rade jako dobre do odlicne fotke..

I mali fotic je tlaka u djepu pored sve vecih smartfona

Ajmo se mi radje orijentirat na kamere u P50 modelima, vjerujem da ce bit odlicne.

Da, ako gledas tako kako ti gledas, a realno, po IQ cak ni ovi 2021 flagship mobiteli nisu razina npr. Lumixa GF1 starog vise od 10 godina kao i mnogih drugih aparata...imao sam i njega i imam hrpu slika s njim i zalosno je da su mi fotke od prije 10 godina kvalitetnije od ovih koje imam danas.
JBG, to je cijena nase komocije i sve nizih kriterija...ne samo u hebenom IQ koji je zapravo u zivotu pored svih drugih problema irelevantan vec smo kao drustvo postali opcenito kao amerikanci kojima smo se nekada smijali...spustili smo kriterije u svemu, ljudi se prelako mire da ih poslodavci gaze i sl...neki dan sam imao stranku i trebao sam dogovoriti nesto poslovno s njim nismo i mogli postici nikakav dogovor jer on ne zna kako radi koji dan, sazna to svaku vecer iza 20h kako ce raditi iduci dan.
Haywire77 je offline   Reply With Quote