View Single Post
Staro 28.01.2021., 23:36   #461
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Nije tu ništa glupo. Znanje je široko dostupno i nije potrebno biti nekakav član institucionalnog fonda da bi se igrao s financijama. Kad se velike kompanije ovako igraju, onda je to ok, nema potrebe za regulacijom.

Ali kad regular Joe nađe način kako zaraditi na NJIHOV račun, onda se poziva na regulaciju, nova pravila. Kapitalizam funkcionira samo dok se bogati bogate još više, i zato žele oslikati ove nove, mlade, pametne dečke koji su skuzili kako su ovi usrali i to odlučili kazniti, i pritom zaraditi, kao neke glupe momentum tradere koji nemaju pojma.

Upravo zato i ljudi trebaju tako sudjelovati na tržištima, zato da se konačno počne oduzimati moć s Wall Streeta, a sad zbog ovoga zadnjih dana svi počinju više gledati u kripto jer je to način kako bogatašima potpuno odrezati moć koju imaju.
Ne znam kako si shvatio moj post kao kritiku Regular Jou ili ikome tko trejda mimo klasične burze. Kritika je bila usmjerena samo prema licemjerju Robinhooda, firme koja je pretvorila trejdanje u popodnevnu zabavu, pa je hrpetina ljudi sa manjkom znanja a viškom love i slobodnog vremena uslijed Covida nabila hrpetinu dugova na day tradingu. Tada Robinhood nije glumio financijskog policajca pa im blokirao kupnje

Ovoj ekipi na Redditu mogu samo reći "godspeed", neka slobodno promijene paradigmu tradinga.
sti je offline   Reply With Quote