Tema: klavijature
View Single Post
Staro 13.04.2009., 17:51   #17
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Citaj onda ponovo, pa dok ne skapiras u kontekstu onoga sto je agm7007 pitao i trazio.
Pa evo sto si napisao:
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
M Audio klavijature imaju odlicnu integraciju u soft komunikaciji sa masinom. Ali tu otprilike i prestaju sa nekim posebnostima. Kvaliteta tih klavira (model koji si linkao) je druge generacije. Koriste staticno sempliranje bez ikakvog DSP-a, ili proprietrary algoritama
Pa to nije klavir nego najobicnija midi klavijatura/kontroler sto je on linkao. Nema to nikakve veze sa dspom ili sempliranjem..Iz tog kontrolera ne izlazi nikakav zvuk sta je s tobom?

Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Po cemu je tocno M-Audio bolji ili losiji od Behringera? U kojoj kategoriji? Kruške i jabuke.

Postedit cu se odgovora na ostalo, jer u suprotnom, tebe vise nece biti u ovoj temi.
Vidim ja da si ti malo ufuran ali krenimo od monitora, audio interfejsa, os pci, usb, ili firewire su M-audio i Behringer ista stvar, potpuni entry level. A to govorim jer imam iskustva sa M-audiom i vise njihovih stvari mi je proslo kroz ruke...Vjerovatno nikad nisi slusao niti behringer nit m-audio monitore sve bi ti bilo jasno..
Moree je offline   Reply With Quote