View Single Post
Staro 10.03.2013., 18:46   #139
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Kad bi svi ovo pogledali i razumjeli, bilo bi super.
Samo me nekoliko stvari u ovom videu iznenadilo, a ostalo sam sumnjao.

Kako je jedan od najvećih fizičara rekao (btw, nije mu baš išlo u skoli), "Dvije stvari su bezgranične: ljudska glupost i svemir. Za svemir još nismo sigurni" . Dok god ima "inteligentnih" ljudi, ovi iluminati se nemaju što brinuti.

Ja sam primoran komunicirati sa stotinama ljudi svaki dan (zbog posla) i mogu na prste nabrojat ljude koji kuže nekog kurtza u životu. Ne mislim, pri tome, na informatičku pismenost i slično, nego na normalne svakodnevne stvari. Glupost svuda oko mene.
Ja se ne smatram ekstra pametnim čovjekom, al jebemu sunce, ako držiš prozor otvoren, pa normalno je da ćeš potrošit puno plina/drva/struje za grijanje. Nekima taj jednostavan spoj uzroka i poslijedice nije jasan, a to čak i uče u školi. Pa kako da onda skuže da ih netko vrti oko malog prsta. Užas jedna.
Koliko sam samo puta ljudima "popravio" komp besplatno upalivši monitor. Jeb**e, pa svi samo čekaju da im netko nešto napravi. NItko više ne razmišlja uopće o ničemu. Znam i ja nekad zapi**it pa mi bude žao kasnije, ali barem znam da sam zapi**io.
Kako bi rekla naša presvijetla i prepametna osoba (koja btw uopće ne kuži da je sje**la stvar): "Pipl mast trast as."

Malo sam se raspisao, ali nadam se da se nitko ne ljuti.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote