View Single Post
Staro 14.08.2008., 23:17   #441
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Ludy Pregled postova
imam samsung plazmu staru 2 godine, u to vrijeme kostala ~10 000 kn, spojena je direktno na riblju kost, slika je presavrsena jedino kad se priblizi jako blizu nije bas nesto, max tv (spojen prek skarta) slika 5/5, dvd player quadro 933 (hdmi) 5/5 takoder, vidio sam stvarnu puno tih full hd lcda i svega toga i nijedan nema bolju sliku od ovog samsunga to garantiram. toliko od mene.
pa najbitnije od svega da si osobno zadovoljan,ja također da nisam rekao bi ili bi već odavno promjenio,jedino kad imaš dvb uopće nemoraš namještavati antenu ako ne gledaš analogno već prebaciš na digitalno i sve je super,nema antena malo ljevo pa desno i sl,i meni je na riblju kost spojen ali analogno nisam ni pokušao namjestiti kad sam i ovako prezadovoljan,imam 2 crt top modela doma,jedan je u moj sobi,vjeruj da mi je smješan kad dođem iz boravka gdje je lcd.

jurbas u biti doktor jurbas od danas tako govori prava mladež sony-a hehe
treba i meni podrška,vjerujem da si prezadovoljan sa lcd-om,meni je te velićine ekrana slika zbilja bila savršena,šteta što nemaš mpg4 decoder,je da nema baš puno da se gleda ali npr prvenstvo evrope u nogometu je bilo mrak,za olimpijadu su zeznuli,najavljivali su mjesecima da će ići u hd rezoluciji i ništa,i ja imam spojen komp na lcd kao drugi monitor putem dvi-hdmi kabla i slika samih windowsa je savršena.

evo skinulo mi se otvorenje olimpijade u hd, idem malo da uživam.

pozdrav
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote