View Single Post
Staro 14.08.2008., 19:54   #440
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
e da sad da ja nesto napisem sto sam vidio. Jer sam mjesecima trazio tv i nikako nac neki ok tv za pristojnu lovu. Dvojca lega mi imaju panasonic plasme jedan 42'' hd ready 1024x786 ako se ne varam i drugi full hd. Prva plasma je za analogni tv majka i zakon i to je to. Ali plasma nema ni DVB-T tuner u sebi a kamoli mpeg 4 i to je ono sto me dosta iznenadilo. Druga full hd 10k kn kosta isto nema dvb-t jos vise sam bio iznenaden. Iskreno analogija ide u antologiju DVB-t ce postat stand ili cak HDTV i onda ce svi ti koji imaju plasme u kupovinu novih tv.ova radi toga sto su u klincu. E da spomenem jos nesto kod spajanja plasme sa kompom slika je odvratna i ne mogu se otet dojmu da to ne bi nikad uzeo bas radi toga. Meni je to bilo najbitnije da je slika sa kompom super. E sad LCD sam po sebi ima mana pogotovo sa brzim pokretima i onda sam slucajno naletio na W seriju. Slika na tom LCD.u je da padnes na dupe. Super je slika i slazem se da u segmentu x264 filmova i full hd materijala je najbolja. Analogija je sranje ali tko ju danas jos i koristi?! jos 2 god pa je nema!!

Nazalost kod mene je pao izbor za malo manje skupljeg ali gotovo slicnog tv.a sa w serijom a to je 40v4000 razlika u slici je minimalna i jedino nema mpeg 4 dekoder i to je to....

Ja mislim da svatko od nas ne kupuje tv na 3 god do 5 nego na duzi period i naravno da mi je bitno da mi tv bude sto je moguce bolji i da ima na sebi vecinu stvari koje cu vec sad koristit a ne za 2god sto ce biti standard.
Pansonicove plazme bi bile bolje da imaju bar DVB-t na sebi al ovako su siromasne i jadne. Plazma je kralj analogije i nekako mi se cini da je plazma polako na zalasku zato su i veliki ekrani za tako malo para.

Tko nema pristup boljem tv.u od analogije onda plazma ako ima netko DVB-t ili cak max tv i to onda vise LCD. eto ljudofi toliko od mene.

Oprostite na toliko tekstu.
jurbAs je offline   Reply With Quote