Tema: Automobili
View Single Post
Staro 13.12.2011., 18:11   #1524
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Zanimljivo kako ovi auti stari 10 na TOP10 je čak 7 japanaca i 3 njemca ali ta tri njemca su skuplji od ovih 7 zajedno
P.S. Pasat na 65 mjestu
Pa ovu listu od 3g. moš zanemarit kao totalno arelevantnu ali ova od 10g nudi neke zaključke od kojih mislim da 911, SLK, S-Klasa, MX-5 su tu samo zato jer ne rade po 30000km godišnje, čudi me da koji Lambo, Aston ili Rols nisu tu na top mjestima

Uostalom, ja tvrdim da ako vlasnik voli i "poštuje" svoje vozilo i zna kako se s njime barata, da neovisno koje je to vozilo on će ga imati dugo godina. Ima slučajeva gdje S Klasa ne doživi 3 godine (ili BMW 7), to više govori o ljudima koji ih voze, mislim da to u 99% vrijedi za sve nas. A visoko turažni benzinci su najsjeb*** za vozit pravilno. Da nejdem preduboko u OT, kod nas (na balkanu) vrijedi mišljnje da je najbolje vozit TDI (i slične) motore u 5. i 6. stupnju prjenosa na 1500-1600 okretaja, kad bi ljudi znali šta se dešava sa motorom, nosačima, spojkom i zamašnjakom nebi nikad ispod 1800 vozili, al jebiga to sam samo ja sa svojim razmišljanjima....
Uber Gosu je offline   Reply With Quote