View Single Post
Staro 25.11.2014., 20:53   #7
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Znam da je djubre otislo, al jel dao ispriku igracima? Jel objasnio ista od situacije? On se do zadnjeg dana drzao onoga "ja sam genije, vi to ne razumjete" za kraj ME3.

Jel bioware dao izjavu? Jel itko rekao igracima slova kako su ih razocarali sa RGB krajem kojeg su STALNO govorili kako ce bit epski kraj i nece bit sa A-B-C izborom, iako je bio R-G-B, al eto.
Da ne govorimo plot armor, slika od Tali i tone propusta i traljavosti na koje se nisu ispricali nego su i ponosni.
I sad kad kao nema CH u creditsima, i novi ME nece bit noz u ledja kao i stari? Jedan seronja je otisao, a firma se nije ogradila...al koliko bi sad trebao biti glup da im opet povjerujes kad su imali toliko prilika da nesto naprave. ME2 je imao DLCa tone, ME3? Samo par. I tako je bila losa prodaja da se nije isplatilo radit nove.

A za ME4. Trainwreck of ME3 nisu/nece da isprave. Zato sad radnju guraju u novi svemir? Koji kao nema veze sa onim iz ME3 jer je druga lokacija, al iza ME3 timelinea.
Sve kao neki novi pocetak na slavi MEa al bjezmo od stare radnje i lokacije.

Co-Op....aha, tu smo. Orjentiraju se multy. Koja je jos ono igra imala coop i novu mehaniku i totalno je zasrali? A da, Dead Space 3. Sa kupovanjem amtsa za parvu lovu i univerzalnom municijom za pistolj, raketni bacac, bacac cirkulara i flamethrower...sve isti ammo. I igra je od survival horora presla u glupu akciju tipa CoD gdje samo ides naprijed i tares ih kako izlaze.

Nazad na ME, jednom su nas sve prevarili, i to poprilicno bolno. I dan danas mi se gadi sta su napravili i kako su upropastili SW ove generacije. Kad cujem muziku "the end once for all" grlo mi se stegne.

Ovo vise nije ME, ovo je cjedjenje jedne fransize do zadnjeg dolara.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote