View Single Post
Staro 31.12.2012., 10:37   #7
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Kad su vanjska kućišta u pitanju, ja redovito odabirem Raidsonic Icy Box rješenja jer su mi se pokazala kao vrlo robusna i kvalitetna za hardove, pa mislim da bi isto kvalitetna bila i za prže.
Raidsonicova darezljivost chipseta je vise pravilo nego slucajnost, no bilo je i osrednjih tandemiranja. Ako netko od nule slaze vanjsko USB/FW/... kuciste i nije mu tesko ili mrsko cekati izvana, ili da mu neki ducan kod nas naruci, onda neka cilja na kucista koja imaju Oxford chipset. Oxford je po meni vrh za stabilnost u vecini slucaja. A tko ima zmijoliko ponasanje opcenito USB-a na ploci po deklarativnosti brzine, uz PCI/PCE-e USB adapter, koji takodjer ima Oxforda na sebi. Jest da su osjetno skuplja ali su garancija performansi.

Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
imam LG GP10NB20 i koristim Verbatim medije LINK
Identican Verbatimac kod mene, osim, sto je nakicen AZO slojem, koji, barem po Verbatim navodu, medij cini sposobnijim za max rotaciju/brzinu. No vjerujem da bi i s tvojim, vjerojatno dostigao istu brzinu. Ogranicenje ipak lezi sto se radi o Slim modelu, ako je tocna oznaka koju si napisao. Super lagan za prenos i koristan ali tesko se moze nositi s punokrvnim vanjskim modelom. Na top model digistor kucistu u koje idu slim Panasonici (kod prijatelja) su ogranicili na 6x, a radi se o modelu iz prosle godine. Sto govori nesto o zdravlju rotirke i prioritetima stabilnosti

...
Visage je offline   Reply With Quote