View Single Post
Staro 27.08.2011., 17:35   #92
matija1410
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Pozdrav,


dakle pitanje je jednostavno da li da uzmem 15,6" laptop model koji ima i numeričku tipkovnicu, ili da uzmem 17,3" koji podrazumjeva se ima numeričku tipkovnicu? Zbog posla mi je važno da ima numeričku.


E sad, na poslu ću ga spajati na monitor, a kod kuće i na putovanjima ću ga koristit ovako, koje su vaše preporuke, svaka je dobro došla jer sam ja jaaako neodlučan, a ne bi se htio zeznuti!? A mogu i odmah pitati koje je bolje uzeti ant-glare ili glossy, neću ga koristiti vani uopće, nego ured (koji je dosta osvijetljen), kuća i tome slično?


Hvala!

Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Pojasni kako i koliko je slabija grafa.

Objasni nam onda kako mislis nac "jeftiniji" 15,6" full hd i sta tebi uopce full hd znaci i koliko ti treba?


Neznam kako mislim naći jeftiniji 15,6"FHD, a i netreba mi ali pošto već kupujem laptop, volio bi onda kupiti što je moguće bolji, u nekim zadanim financijskim gabaritima.

A da znam sve to nebi ovdje postavljao, tebi možda glupa pitanja, nego bi već imao novi laptop na stolu!!

Zadnje izmijenjeno od: nino. 27.08.2011. u 17:40. Razlog: Procitaj pravila, nauci koristiti multiquote.
matija1410 je offline   Reply With Quote