Tema: Echo Dot 2
View Single Post
Staro 18.08.2021., 16:14   #217
ivica79
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: split
Postovi: 23
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Ako slučajno budeš išao na kombo Apple HomePod + iPhone, a nemaš iPhone - javi pa ti mogu poslati ili iPhone 5S ili iPhone 6 na adresu.

5S je u potpunosti funkcionalan samo što mu ekran ima žućkaste "fleke" koje su samo vidljive u kombinaciji sa bijelim i svijetlim pozadinama.
6 je isto u potpunosti funkcionalan samo što mu je razbijeno staklo pa ne izgleda baš lijepo :/

Ukratko, u slučaju potrebe bi (za makar neki početni setup) trebalo biti ok.
Ako se odlučiš samo mi šibni poruku i pošalji adresu na koju da šaljem
Igore od srca ti puno hvala na ponudi za mobitel .
Volim to kad ljudi pokažu dobrotu i bez interesa žele pomoći drugom kog i ne znaju .Kad bismo svi bili takvi bilo bi ovo puno bolje mjesto za život .
Ja još sam nisam odlučio što ću i kako ću .Ovaj trenutni uređaj servus mi dobro služi za tv i klimu .
Pozive trenutno samostalno obavljam na način da mi je mobitel spojen sa usb-om na laptop ,program vysor mi služi za kontrolu mobitela na laptopu ,a laptop kontroliram sa programom camera mouse pomicanjem samo glavom .To funkcionira odlično kad je laptop ispred mene ,ali kad nije onda ne mogu ništa .Mislim u 99.9% slučajeva je uvik neko od mojih tu i nije problem ,ali sam htio nešto riješit ako slučajno budem sam i hitno mi nešto treba da mogu sam zvat .Mislija sam da će echo dot bit jednostavno rješenje s kojim ću moć sve ,sva srića da sam se prije javio tu ,bio bi potrošio uzalud novce .
Ne znam da li Apple homepod ,podržava smart tv i koliko je kompatibilan sa uređajima koji nisu od applea?

Bzv san se raspisa ,uglavnom još ti jednom puno hvala za ponudu za mobitel,nećak mi isto koristi iphone i mislim da će se nać stariji model ako se za to odlučim tako da mi ne trebaš slati .

Svako dobro i ugodan dan
ivica79 je offline   Reply With Quote