Tema: 3D printeri
View Single Post
Staro 26.06.2019., 20:06   #22
Radek
Registered User
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 3
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Da malo bumpnem temu, ima li netko da printa 3D? Zanima me odakle nabavljate filamente (PLA, TPU, PETG)?
Ja sam uzeo par rola sa aliexpressa i ebaya sa EU skladista ali dosta skupo izadje....

Evo nakon isprobavanja bezbroj ebay dilera iz Kine ili EU stockova, HobbyKingovih i Marwiolovih kineskih filamenata s naljepnicom "Made in EU" na engleskom i kineskom jeziku, našao slovensku firmu koja ima i HR dilera mada i oni govore (pišu) HR jezik, barem tetka koja se meni javila:


https://hr.3d-filamenti.eu/PLA-filamenti-3d


Malo "preminimalistički" sajt (budem im ponudo izradu shop kao kompenzaciju za filamente ) no ima sve što me zanima.




Radim kojekakve testne perverzije, evo jedna usporedba filamenta iz SLO i jednog koji sam kupio kod nas u maloprodaji za nešto manje od 190 kn jer je kao neki ultra ovo i ono a trebalo mi je nešto da printa svršeno, da nije kao HobbyKing ili marwiol..., znači nekih 25 EUR a od Slovenaca dobio akcijske za 95 kn a ove s normanom cijenom po 102 i 106 kuna.
Pa tko voli...






ili ako tko ima jeftinije a isto ovako kvalitetno neka posta link ovdje, ja isprobavam sve moguće dobavljače, no dok mi netko ne pošalje nešto bolje printam s ovima

Zadnje izmijenjeno od: Radek. 26.06.2019. u 20:27.
Radek je offline   Reply With Quote