View Single Post
Staro 14.08.2018., 12:26   #2271
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
nagadjanja mogu samo poceti.

Ovako pa da ja krenem.

Citam vijesti i pratim sve svakodnevno, to mi je hobi. Citanje o cryptu. I sto se desilo, BTC tone, sto je normalno buduci je napuhan bio to su nam govorili da je balon. Ok, BTC tone, ali zasto ETH tone? ETH tone abnormalnom brzinom, a pricali su da je kao tehnologija bolja od BTC-a i da bi mogla jednog dana vrijedit vise od BTC-a.

Sad nedavno su pocele vijesti da su neke kvazi drzave totalno zabranile sve vezano za mining, coinove i tako dalje, Vietnam i Saudijska Arabija, ali izgleda da kad se nesto negativno procita onda inestitori i u drugim drzavama paze kamo ubacuju novac ili bjeze u ovom slucaju.

A ETH je jos deblje krenuo na dolje zbog spekulacija s ASICSima, nesto se prica da nevaljaju ti ASICSi ali izgleda da ipak valjaju kada ih se toliko prodalo, toliko povecao difficulty, a cjena toliko pala.

Ali interesantno je da ima i dobrih vijesti ali kao da se te dobre vijesti ignoriraju. Masa webstranica, shopova je pocelo koristiti BTC i druge valute ali to kao da nije bitno... najbitnije je da je komunisticki Vietnam zabranio mining opremu, mo0zda da im posaljemo amerikance s napalmom.

@Livada2
Ja zaokrizim na 0.2$ i mirna bosna, jer na racunu uvijek osvanu neke lihvarske pristojbe pa bolje biti spreman na njih.

EDIT:
Ja sam godinu dana odprilike u rudarenju, znam da se kopalo i prije, ali me zanima sto kad bi svi prestali kopati, sto bi se desilo? jel bi ti coini postojali, tko bi pronalzio blockove?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 14.08.2018. u 12:41.
dada-as je offline   Reply With Quote