Tema: Diablo IV
View Single Post
Staro 07.06.2018., 11:48   #16
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Kao old school gamer, koji je igrao D1 do iznemoglosti a D2 da ne govorim, zagrizao metak i kupio D3. Dobio govno. Mislim, igrao se, i solo i sa ekipom. Al nije to vise onaj stari Diablo. Isli su na AH sistem da vrte pare a gameplay je bio dubiozan.
U vanili je na startu legendary bio legendary, padao je svako 7+ dana i vristali smo od srece. Onda kao DH dobijem quiver sa str affixom il neka druga neupotrebljiva sranja. Frustrirajuce je malo receno. Ubise Kaina....

Onda dodje expanzija, opet odrijesi kesu. Opet zajeb. Od blizzarda koji je bio kralj animacija, ovaj put nema ni animacije, samo staticna slika za nagradu sta je Malathiel ubijen. Mogli su to bolje.

Narkoman DLC, 15-20$/€ za jedan novi lik i nula radnje. Promjenili 2 glavna voditelja projekta i onda igra ode u maintanance mode.

Od sezona koje su u startu bile "zabavne" il samo nacin za extra stash tab, preko FOTM buildova jer je jedan item/set OP as FUCK, do Rakkis bridgea koji je ljudima sa brutalnim mashinama klao fps i neznam jesu to i danas popravili, da, igra je izasla "nedovrsena" sa tonom reklamiranih featura sta fali.

E sad, rade D4. Nastavak price, mozda sta je bilo sa Leah? Hoce sad ubacit one feature sta su uskratili u D3? Kako bilo da bilo, sumnjam da cu im dat pare ovaj put.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote