View Single Post
Staro 30.11.2022., 23:03   #7759
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Ma lik je neki provokator, si vidio oglas za GTA3 sa linkom na dload u opisu oglasa haha. Uopce oglas nema smisla lik evidentno zajebava (samo ne kuzim koga ).

U svakom slucaju javi rezultate "racije" i kaj su ti rekli. Iako koliko poznam njuskalo i slicne web kemije koje se jedva drze da ne potonu sumnjam da bude itko prstom mrdnuo.
Jesam, jesam ... i drago mi je da si to spomenuo

RealGTA3 je ne-komercijalna modifikacija za igru GTA3 tipa po imenu Petr Doupal (kojeg sam čak osobno poznavao), koja je pak intelektualno pravo & vlasništvo Rockstar Games korporacije. Rockstar Games je također izrazito alergičan na modifikacije i "piratluk" u zadnje vrijeme, pogotovo one igre & modifikacije koje spominju/traže lovu.

Stoga, imam tipa ovako ili onako. Ako Njuškalo ništa ne poduzme po tom pitanju možda netko "dojavi" ovu vijest Rockstaru, koji pak bude uzeo stvari u svoje ruke i poslao ljubavno pismo Njuškalu i njihovoj ekipi. Pa budemo vidjeli koliko dugo budu ignorirali prijavu, budem se lijepo zavalio i gledao show iz prvog reda

PS, nije Rockstar jedini ... tip je lud k'o puška! Imamo i Duke 3D, koji je pak intelektualno vlasništvo korporacije 3D Realm. Shadow Warrior također, ima ovdje materijala za više sudskih tužbi, i to po više točaka. Ali sve u svoje vrijeme ... svakako ti javim razvoj situacije
  Reply With Quote