View Single Post
Staro 28.09.2022., 14:41   #101
Taproot7
Premium
Moj komp
 
Taproot7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: HR
Postovi: 208
Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova
Nemam pojma, AMD me ne zanima, niti CPU niti GPU, pa se ne bavim njima. Zato i pisem u ovom topicu, jelte.
No, jednostavnim Google search termom sam dobio ovo - https://imgur.com/a/aDiHlfX
I ne treba ovaj topic pretvoriti u klasicnu AMD vs nVidia pricu, to mozes sa djecom u vrticu kod kojih to jos prolazi.

E i da, nitko se tu ja mislim u topicu ne hvali kako ima novca kupit skupo/najskuplje (pola ekipe koja je pisala tu zapravo ne voli iste stvari koje ne voli nitko, a graficke koristi za posao), al je poanta da uvik ima netko od vas sa strane koji mislite da imate pravo ulazit u tudje novcanike i zivote sa svojim "za te novce si moga kupit i Yugo45 i normalnu graficku koja ti manje struje trosi" stavom. Mene recimo ne smeta sta pise 1000W recomended, ne zanima me uopce koja ce bit cijena, a jos manje me zanima da mi netko dade savjet sto sam mogao kupit i kako je u konkurenta bolje. Odmori malo, ljubi brat.
kolega potpuno ste promasili temu i sad se koprcate. u mom postu nije nigdje spomenut amd to ste vi prvi krenuli s time pa sad pokusavate meni prebaciti lopticu sto nije u redu od vas jer je vrlo infantilno na sto se isto pozivate. takoder nisam virnuo u vas novcanik vec samo u vase umisljenje otresite izjave tipa
Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova
Kme kme, a realno ce vas pola koji kmečite na kraju uzeti neki od modela koji izađe.
Ja ne kmecim, ja cu samo uzeti.
Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova
Realno, ni 3090 ne iskoristim 100% u igrama+streamu, tako da ni 4090 necu.

Za cijenu sam i ocekivao 2000+EUR u EU, s obzirom na dostupnost i cijenu svega, to je taman tih 30% gore za koliko je sve "naraslo".
zbilja me ne zanima koliko zaradujete niti vam gledam u novcanik samo vas ismijavam sto ste tako otresiti jer vas ne brine nista i nista nije bitno samo da se kupuje. ponavljam nije problem vasa zarada i vas novcanik nego stav malog djeteta kao i onaj markecsmb koji nas je smarao o tome kako ce sinu dati stroj kad sebi kupi novi. koga boli briga za njega njegovog sina i vasu kupovinu 4090 graficke. sretno s kupovinom i uzivajte u istoj a moj post i dalje ostaje kao remark nvidiji na kojeg ste vi zagrizli kao da je upucen vama direktno i tu ste se odali. hvala.
Taproot7 je offline   Reply With Quote