View Single Post
Staro 23.12.2009., 19:09   #29
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Imagine kako ti i nadimak govori, zamisli da se radi o zvučnicima od 300kn,za početak,i da ono što X530 zvučnici posjeduju nije nikakav vufer,u pravom smislu,i možeš si ga na luster postaviti,kakvu buku proizvodi,nećeš znati jel to tvoj susjed pali golfa dvojku ili se radi o zvučniku.

Pročitaj moj post opet ako ti šta nije jasno,zato služi ponovno čitanje,to šta imaju zvučnici od 300kn nije sub, i normalno da može ići na stol, ali oprosti moraš biti idiot da sub od Z2300 ili Z5500 staviš sebi pod nos,kad to tako moram reći. 100W+ vufer turati na metar stola, kao što je Chome pobacao sebi 5.1 zvučnike sve ispred sebe,je samo - hrpa buke.

Pogledaj samo što je Flikoman bio napravio spojivši Z5500 i Z2300,povraćalo mi se na to. Kootak,za puno booke,moglo bi se reći. Znači sjedim na pola metra od dva suba,svaki 100W minimum,i hrpom satelita. Divota.

Namjena zvučnika kao X530 je da daju 5.1 zvuk gdje je to moguće uz što manje buke. Njihov sub,nazovimo ga tako,može ići na stol,meni je bio na etaži tj. na 20cm udaljenosti od prednjih zvučnika. Rekao bi,srednji kat stola,nije dakle bio niti u razini monitora kao Chomeu,niti na podu.

Jak vufer mora biti na podu i to je EOD,bio pored telke ili hladio naše ballse između nogu,stvar usera,ali ne kužim to turanje pod nos,da me ubiješ,šta bi dobio s tim? I moj stol nije klasična drvenarija,nego neka obložena legurom gume i plastike,pa pretpostavljam da i to utječe na zvuk koji daje moj vufer?!

Daj me nemoj nasmijavati..i ono sa stavljanjem u ormar,a u gaće mislim. Šta sve ovdje neću čuti od ovih Hi-Fista a priča se o setu od 300kn, tj. o nekom 2.1 PC setu.

Ako šefovo nije bilo jasno radi se o bukačima za Piiiii Siiiiii. Ne razumijem i dalje o čemu pričamo,jel ti znaš Imagine kako taj sub uopće izgleda ? Onaj Chomeov,na X530? Izgleda onako kako si ga i opisao,kao prosječan bookshelf zvučnik,koji ga nadjača žmirečki. To je boookach. Ne vufer. Proizvodi booku. I sve popratne efekte sa puno ooo slova.

Pročitaj malo..

http://www.polkaudio.com/education/article.php?id=20

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 23.12.2009. u 19:36.
thedream je offline   Reply With Quote