View Single Post
Staro 23.02.2022., 19:16   #4300
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,345
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Jel ga uzeo u istom dućanu. Možda se radi o istoj seriji ili smjeni koja ga je sklapala a to zna varirati.
Ja kad sam kratko imao s2721dgfa monitor je imao solidno uniformiran ekran bez nekog probijanja svjetla. Čak ni kontrast nije bio ekstremno loš tj. viđao sam i lošijih. Jedino kad sam radio usporedbu sa aoc q27t1 oči su mi bile crvene ko crvena paprika. Ne vjerujem da je to zbog ovog monitora ali eto tada je krenulo
Uzeo ga u ADMu nema nekog jako probijanja svijetlosti. Također sam i prijatelju uzeo dan poslije svojeg i isto niti njegov nema neko jako probijanje svijetlosti. Mislim IPS je vidi se malo, ali stvarno zanemarivo. Prezadovoljan sam sa monitorom jer sam baš istraživao koji uzet i nikako se odlučit, a ovi koje bi htio su po 6000kn, a to mi je malo too much za dat za monitor. Tako da preporuka za S2721DGFA.

Ono šta mene muči je to da G-sync kad mi je upaljen i ako stavim na window i full screen mode mi određeni programi se spuste na 60Hz i nakon 3-4 sekunde se vrati na 165Hz. Kada sam prebacio na fullscreen mode to se više ne događa, ne znam jel to neki bug ili šta.
Thermaltake je offline   Reply With Quote