View Single Post
Staro 26.09.2016., 11:13   #42
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
Koji fanboyizan? To što "1060 3GB" trebala zvati 1050 po svim knvencijama koje su vladale u sferi grafičkih kartica (što je samo još jedan u nizu nevidijinih obmanjivanja kupaca).

Što sad i reći da je nevidija prodala muda pod bubrege s Async Computom/DX12/Vulkan isto "širenje propagande" i šta li već hoćeš reći.

Eto, ljudi dobivaju povrat novaca za 970, jer upozoravanje na to bilo "širenje propagande"?

Jesu rezultati Keplera isto "širenje propagande"?

I sad - oni koji sve to sračno poriču - šta su oni? (a to su činjnice)

i da, da je AMD nazvao 470 "480 4GB" i nju bi isto zvao 470. Jel gle čuda, to je pravi naziv te grafe.

Citiraj:
Autor skfrik Pregled postova
Možda bi trebala postojati unificirana tema koju grafičku kupiti koja će pokrivati i NV i ATI. Ne naginjem ni nvidiji niti atiju, prošle grafičke su mi bile gtx 660, 770 s kojima sam bio zadovoljan pa sam zato pisao u nvidia podforum.
Mene zanima što bi sada bio best buy za 1080p 60 fpsa, pristojnim detaljima bez AA, shadowsa, tessellation (što god to je, isto redovito ugasim). Planiram ju zadržati bar 2 godine.
Po većini reviewa i benchmarka igara jasno se vidi da je u ovom trenutku od svega što mi je unutar financija gtx 1060 najbolji izbor. Ono što mi predstavlja dilemu je hoće li unutar te 2 godine rx 470 koji je sada 150kn jeftiniji od gtx 1060 (rx 480 je van igre zbog prevelike cijene) prestići gtx 1060 zbog VRAM-a, API-ja, DX-a12...
Da, ako pitaš na NVidia temi, ni pod razno se nesmije diskutirati o takvim stvarima jer će dežurnjaci početi plakati kako to "nema nikakvog smisla", može se samo preporučiti 1060 i gotovo (nit 970 se nesmije više jer je to isto eto širenje propagande...), morat ćeš u ATI temu, jer kolko vidim ljudi tamo ne dobivaju napadaje ako se diskutira.

Zadnje izmijenjeno od: MikaHR. 26.09.2016. u 11:39.
MikaHR je offline