View Single Post
Staro 06.02.2016., 15:41   #172
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
6S Plus meni ne ulazi ni medju top 10 phableta koje bih kupio. Jednostavno je prevelik za tih 5,5 incha, nezgrapan i poprilicno sklizak. Taj dizajn moze proci kod 6S (iako meni osobno nije nesto bajan), no kod Plus verzije stvarno izgleda smijesno. Ako nekome poput mene odgovara i Android, a zeli phablet, stvarno ne vidim smisla da kupuje 6S Plus.

Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ma ajfon je brz, tu nema dileme, al nije sad to neki svemirski doživljaj, najbliži njemu bi bio Huawei 6P i Samsung S6, al potonjeg tek dok se "dovede u red" onda radi kak big zapoveda pošto ima isto UFS kao i ajfon 6s...
Meni S6 uopce nije toliko brz. Animacije i dalje nisu ni blizu iPhonea 5s, kamo li tek 6S. Nexus radi malo gladje od S6, no animacije mu nikad nece biti ni blizu iPhonea. Nije to do hardwarea, vec do softwarea i nacin na koji je Apple rijesio da animacije rade, naspram onime sto je google napravio. Da se ne pravim previse pametan, ovaj lik je to odlicno opisao:

http://www.abstractpath.com/2012/why...are-so-smooth/

P.S.
Post je iz 2012 godine, ali ne igra godina nikakvu ulogu. Google je malo pokusavao to srediti, ali nije uspio. Za potpuni uspjeh morao bi mijenjati sami koncept na kojem su sve gradili, pa bi sve silne aplikacije sa play storea pale u vodu
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote