View Single Post
Staro 02.04.2011., 11:12   #351
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 937
Evo nakon par sati igranja igrice i moj osvrt na igru
Sam princip vožnje mi je jako slican jedinici samo sta se sad necuje skripanje guma
ostalo je i dalje ono glupo zanošenje zadnjeg kraja prilikom svakog skretanja sta mi nema smisla nikakvog, sad dal je do mog joyticka ili al svaki put kad pustim gas brzina mi drasticno brzo pada skoro pa kao i da kocim
Grafika u igri je mogla bit bolja, ima svakako zanimljivih detalja na kojim su si dali truda, al posto su toliko najavljivali kako ce ova igra bit konkurencija forzi i gran turismu trebali su si dat jos jako jako puno truda da bi njih dostigli, kada shvate da nije bitno izdat igru svake godine nego napravit kvalitetan naslov budemo mogli i nesto ocekivat od nfs-a
Zvuk u igri mi je recemo 6/10 mogli su puno bolje i realisticnije zvukove svakog pojedinog auta napravit posto ih nema toliko punu
Izbor auta je ok, makar su i tu jos mogli poradit,radije bih u igri ove jurilice kaj se daju sredit nego nekakve ferrarije i lamborginije
Sve u svemu ok igra za ubit vrijeme, ali i ne igra koja ce me drzat prikovanu za sebe godinu dana kao sto je npr Forza3 koju odigram svaki dan bar 20 min
Veliki plus igri je od mene jedino veliki izbor staza koje su stvarno ljepo napravljene, jedina stvar koja po meni fali u forzi 3
Konacna ocjena 7/10
panisher20 je offline   Reply With Quote