View Single Post
Staro 27.07.2017., 07:35   #111
Dusan
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 136
Pozitivna iskustva sa VIPovom homebox turbo uslugom:

Ja imam sasvim suprotna iskustva sa jednom drugom vipovom uslugom od kolege Satara. Uslugu internet+telefon na homebox turbo usluzi imam od studenog 2016. Internet je 100 gb mj. prometa sa mogućnosti da kupiš još 100 gb za 30 kn. Imam na njemu i tel. liniju tel. razgovori besplatni prema svim fiksnim brojevima i vipu /091..../. Nikakvih problemma nisam imao, ako izostavim szk koju jaaako teško dobiješ a i kad je dobiješ od male je pomoći. U kući na kat Ruter je na tavanu na najvišem mjestu, imam na krovu 2 iskrine antene P-56. Brzina mi je dl. 30-60 mbits a upl. oko 30 mbits. Imam još dodatno 2 repetera /prizmemlje i taverna/. Kod svih repetera signala i brzine i previše. U prizemlju kuće su 2 apartmana imam cca 6-7 gostiju koji također koriste isti internet. Potrošnja će mi biti jedino u srpnju iznad 100 gb ali sam od vipa kao njihovu promociju dobio gratis još 100 gb. Mislim da se malo više korisnici trebaju angažirati oko podešavanja rutera i antene ukoliko žele da usluga radi kako treba. Najlakše je pljuvati po svemu, izuzev kod onih di nema lte signala gdje je nemoguće dobiti zadovoljavajuću kvalitetu usluge. Ja i moji gosti koji javno u recenzijama hvale brzinu interneta i više smo nego zadovoljni. Da se razumijemo i ova usluga ima nedostataka ali oni meni u ovom slučaju gdje ista zadovoljava moje potrebe nisu relevantni.

Nije mi namjera reklama!

Zadnje izmijenjeno od: Dusan. 27.07.2017. u 08:28.
Dusan je offline   Reply With Quote