View Single Post
Staro 19.02.2017., 19:23   #101
Bukva
Pokemon prve generacije
Moj komp
 
Bukva's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Da lagano izventiliram frustraciju s VIP-om.

Prije potpisa ugovora nekoliko puta ih zamolio da provjere koliko ću moći imati kod njih brzinu te da li je prijenos isti dan ili se čeka - sve 5, sve može, sve super brzo.
Potpisan ugovor i čekanje nekih mjesec dana.
Prošli mjesec jedan dan samo izgubio internet i zovem starog operatera da mi je veza pala, kažu oni da su me isključili na VIPov zahtjev. Ok, zovem VIP koji me uvjeravaju da će ubrzo ponovno doći net samo trebam opremu prespojiti.
To "ubrzo" je bilo jedan cijeli dan bez interneta (od jutra do navečeri). Ali ok, ajmo reći da ovaj dio mogu progutati.

No, onda tek počinje kalvarija. Od ugovorenih 50Mbit (5-50) i obećanja da to sigurno neće ići ispod 20, ja mjestimice imam brzinu ispod 1.5 Mbit, muliplayer je postao znanstvena fantastika, a učitavanje stranica ili, ne daj bože Youtube, čisti izvor frustracija. Kod starog operatera brzine su se kretale između 8 i 10 Mbit.

Opet, nakon XY dana i obećanja ovakvih i onakvih, poslali mail (nakon preko mjesec dana doslovno na dnevnoj bazi natezanja sa njima) da ako hoću jednostavno mogu dobiti raskid ugovora, ali brzina je takva kakva jest.

U ovome trenutku ja sam valjda u stanju nekome glavu otkinuti u tom VIP-u. Kad je trebalo potpisivati ugovor, onda sve može i ništa se ja ne trebam brinuti. Nakon što je potpisan onda doslovno odnos prema korisniku - tko te hebe, s time da ništa što su obećali nisu ispunili.

Niti najgorem neprijatelju ne preporučam ih.
__________________
Mogu patchat sve osim korisničke gluposti.
Bukva je offline   Reply With Quote