View Single Post
Staro 25.08.2018., 19:57   #1934
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Red Worm Pregled postova
kao što reko od sina je. uređaj je 300 kuna, nije džabe zar ne?

Uzgajam luk ali ne međedji jer on raste na divlje. i pričam ponekad s životinjama mada me one to ne razumiju očito misle koja budala. A IT koristim prije nego si se ti možda rodija.

Ako nitko nezna pomoć, nemoj niti odmoć.

Hvala
Replyao sam max111, a ne tebi, iako pritom nisam mislio na niti jednog od vas direktno. Ako si se ti u tome prepozno, sorry namjenjeno je ljudima koji regaju uređaj na nekakav bezvrzni gmail acc i smisle pass za taj moment te ga zaborave jer misle da im nikad više neće trebati.

Istina, ima ljudi koji se bave ITom i u ITh su od puno prije nego sam se ja rodio, pa im ja danas rješavam probleme, pitaju me što i kako te me za to još i plate

Što se pomoći tebi tiče, sve ti je već rečeno. Osobno sam to radio na Samsungu A5 2016 i radilo je. Neke verzije androida su to pokrpale, neke nisu. Ako je tvoja pokrpana, mislim da bi ti rješenje bilo da odneseš mobitel u prvi H18 shop i da ti ga preflešaju. Ili u neki servis da to naprave. Možda bi i radilo.

Edit: pod reflash mislim da neki low-level flash sa pravom opremom a ne ovo drkarenje od doma sa usb kabelom i nekim .exe fajlom.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote