View Single Post
Staro 27.02.2017., 17:46   #137
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ja sam mislio stavit 3310 al nema adekvatne teme, pošto nije powered by android

inače, nije mi neš..da su izdali identičnu 3310 bolje bi prošli..ni snake novi mi se ne sviđa
bezvezan uredjaj, niti izgleda kao stara 3310, a specifikacijama, ekranom/softverom je doslovno kao Nokie prije 15 godina.
Dizajn ocajan. Po meni su mogli ostaviti identican dizajn, smanjiti debljinu, i ubaciti samo bolji ekran u boji, ali trebao je biti android.
ovo mi je bila vrhunska ideja, i ovo bi se prodavalo ko ludo. Tipa 4.5-4.7" ekran



Citiraj:
Autor RaNz0 Pregled postova
Gledao sam review za n6. Na videu kvaliteta djeluje vrhunska, a navodno HMD tvrdi da može izdržati 200 padova. Kamera je za taj cjenovni rang isto vrhunska, hrpa RAM-a, čisti Android...sve što očekujem od smartphona...još da baterija drži 1 dan intenzivnog korištenja (barem 10-15h navigacije, ili tako neke zahtjevnije aplikacije). Cijena 250-300 $.
cek, 10-15 sati navigacije? pa to ti ne moze ni jedan standalone navigacija uredjaj, tipa garmin, tomtom, a kamoli jedan mobitel, kojem je uspjeh uopce odraditi 10-15 sati koristenja kroz dan, a ne necega kao navigacije.

ili si mislio na sat, sat i pol navigacije, sto je vec razumno
Gabre je offline   Reply With Quote