View Single Post
Staro 17.12.2010., 11:26   #87
Marin!!!
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 179
Neznam kako ide kod ovih manjih ali mislim da vip i t com imaju politiku da što kasnije raskineš ugovor da su manji penali u postotku.
Ovi koji već dugo koriste one stare tarife preporučam da promjene na neku noviju jer sam tako nedavno išao nešto provjeravati račune od starog i vidim imao je neku prastaru tarifu koja više ne postoji gdje je cijena minute bila najmanje duplo veća od bilo koje novije tarife.
Nakon dosta godina vip bonova prije par godina sam prešao na vip pretplatu jer mi je dosadilo da ostanem bez love na računu a baš trebam obavit poziv.
Prešao na pretplatu i to kad je bila akcija da je pretplata besplatna,trebao mi koji mjesec da uštimam opcije koje mi odgovaraju,tipa vip 0,sms 0, i računi su mi dolazili oko 200-250 kn/mj s tim da sam razgovarao bez brige na koji br. i koliko dugo. Sad sam prešao na sve za mene 400 tj. 200 kn na ovoj promociji jer sam izračunao da mi je mrvicu bolja nego ova stara tarifa + 2GB interneta za "nek se nađe".
Mislim da su sve tarife dobre samo treba malo pogledat račun i vidjet na kojim stavkama se najviše troši i onda uzet tu opciju u pretplati.
Imao sam i tomato i nikako ga potrošit. Mislim da je još bila i neka mogućnost gdje bi na mob dolazile reklame u zamjenu za neku lovu na računu tako da se je sam od sebe punio. Slabo se sjecam jer nisam tip koji nosi dva mobitela pa sam ostavio samo vip iako je bio skuplji,ali ima više mogućnosti koje mi trebaju.
Marin!!! je offline   Reply With Quote