View Single Post
Staro 21.03.2023., 10:49   #11946
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
I dalje muku mucim sa prebacivanjem app-ova i opcenito svega na S22+, jel postoji neka caka koju ne znam i google mi ju nije izbacio, jer vise ne znam sta napraviti.


Znači probao sam sve sto mi je palo na pamet, od google backupa sam odustao jer se jednostavno nista ne dogodi. Na P30p napravim backup, prijavim se naS22 i nista ne povuce (konkretno trebam samo aplikacije sa loginovima i podacima.


OK, pokusavam sa Smart switchem, pokusavam sve moguce i nemoguce nacine, rezultat je uvijek sličan, prebaci mi 8 aplikacija od njih 103.


Probao sam odmah nakon factory reseta kada mi ponudi prebacivanje sa novog starog telefona (prilikom prvog postavljanja uređaja) i taj restore se obicno ne odradi kako treba, nego jenostavno nakon 40 min kaze da je Conection is lost i pisi kuci propalo.
Probao sam sa opcijom restore all, custom di bi odabrao samo aplikacije (103 app, ukupno 9.2 gb) rezultata uvijek isti (prebaci ih 8 od 103)
U SS imam popis aplikacija, ali samo linkove na playstore da si skinem aplikacije za koje nemam login ni podatke.



Opet napravim factroy reset pa ispočetka, sljedeci put se prvo prijavim u google acc pa onda preko smart switcha napravim restore ( All data (37gb) i onda samo app-ove koji imaju 9.2 gb). Rezultat opet isti, prebaci samo dio aplikacija (tipa njih 8 od 103) i ako cijeli transfer traje 45 min.


Treca opcija, ulogiram se u google i u samusng acc i onda napravim restore all, slike prebaci, ali appove samo njih par od 103 ukupno. Nakon toga probam samo app (9,2 gb) i opet ista stvar, SS mi da popis svih aplikacija (103) i od toga je prebaceno njih 8, ostale imam linkove na play store da ih skinem, ali nema ni podata aplikacija, ni logina.


Znači probao sam vec valjda 10 puta, sve moguce kombinacije koje su mi pale na pamet, uvijek isto.


Jel radim nesto krivo, jel me HUawei mozda jebe sa nekim permisionom, ili nečim petim jer evo, dani pol, ja i dalje nemam prebacen telefon.


OK, nisu iste verzije androida, ali nemam sad neki telefon star 12 godina koji je na 4.4 androidu.
Svi frendovi koji imaju nove samsunge su to odradili preko SS-a i svi kazu da je bilo apsolutno flawless. Jedan je cak prebaciovao sa nekog oneplusa koji je star 5-6 godina i kaze da se zacudio kako je sve detaljno prebačeno i sve radi.


Gledam ostale appove za tu namjenu po storeu, ocjene 3.2-3.8, znači polu koma, jhel imate neki za preporučit da probam s njim?


Svaki konstruktivni savjet je dobrodosao
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote