View Single Post
Staro 12.06.2013., 18:24   #351
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Ovakava je situacija...zove me 098 broj i obavim razgovor s njim. Nakon toga ja zovem na taj isti 098 i skužim da je osoba u Dvoru na Uni...el to ide pod roaming ?
Imam tele2 revoluciju...za tu osobu nemam pojma pod kojim je operaterom...7 minuta je trajao razgovor.
Isuse Bože, pa ljudi jeste li vi išli u osnovnu školu?
Elementarno nepoznavanje zemljopisa države u kojoj živiš, a uz to još ti je i Dvor na sat vremena od tebe -.-
Užas.
Ne, ne ide to u roaming, a i da je lik bio preko granice u Novom gradu, tebi je tak svejedno jer razliku cijene hr-roaming, plaća primatelj poziva a ne pozivatelj, tako je već 20g...


Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Ovo je super što si dobio...ne vjerujem da ima nešto bolje na t-mobile. El bih ja mogao to nekako sebi srediti? Trenutno sam na tele2 revolucija 135 bez ikakve vremenske uvjetovane ugovorne obveze te mogu prekinuti kada hoću,ali nisam zadovoljan signalom i time što ne mogu koristiti 3G kad me prebaci na t-mobile frekvenciju.

Može se svašta srediti kad vide da si odlučan da odlaziš, a pogotovo kad si kao u tvom slučaju korisnik koji dolazi iz druge mreže
A 3g na tm ako si na tele2 naravno da možeš koristiti, samo uključi podatkovni roaming na mobitelu
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote