View Single Post
Staro 13.08.2017., 17:44   #2489
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,001
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova

Se salis ili ? Pa cim se logiras na tracker i prihvatis Cookie... pa i ovdje na forumu admin vidi gomilu informacija o tvom nalogu, ima povijest kada i odakle
si se spajao, sa kojom IP adresom pa i MAC ti vidi... dali su prilagodili cookie da ti se vide ostale informacije od tvog pc-a nebih znao ali i te kako je moguce
a na trackerima se obavezno to i radi. Testiraj sam ako mislis da ja pricam neki SF, napravi si nalog drugi i logaj se i pisi po forumu i redovito posjecuj oba naloga i cekaj @tora

Sve ovisi dali imaju osobu koja redovito pregledava izvjestaje ili koriste po potrebi kada u nekog ili nesto sumnjaju... na trackerima obicno ima dezurni "policajac"
koji za pocetak usporedjuje naloge sa IP adresama a ne moras nista ni raditi zapravo jer cim se pojavi neka IP adresa sa 2 ili vise naloga skripta sama salje obavijest
adminu ili u control panelu je posebno obiljezena i onda krecu dodatne provjere po potrebi....
U startu te MAC odmah odaje jer moguca je ista IP adresa na 2 razlicita naloga jer se kod nas IP adrese kod providera rotiraju ali jedan MAC na 2 ili vise razlicitih naloga....

Da ne duzim, imas gotove skripte koje su implemetirane u sam tracker te admin ima siroku paletu mogucnosti sta ce pregledavati/usporedjivati ili implementirati ako te treba skloniti sa istoga.
Ne šalim se, ozbiljno me zanima.
Znam da to ide do nivoa IP adrese i eventualno MAC. Trivijalno je provjeriti da li si imao dva logina s istog IPa s istom MAC adresom.
Za onaj S/N HDDa i još par ostalih kako si naveo te pitam. Otkad to browser ili torrent klijent šalje serveru?
c-shadow je offline   Reply With Quote