View Single Post
Staro 10.11.2016., 10:17   #2415
izekos
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 89
Ima netko da me uvede u svijet privatnih trackera? Godinama koristim javne (publicsd, rarbg) i u zadnje vrijeme sam skužio da ne mogu downloadati stare filmove dokraja. Evo npr. imam nekoliko XYZ filmova koje nemam u 1080p i njih bih volio skinuti i ne idu mi. od 8 koje sam trebao, 2 sam skinuo, jedan ide puževom brzinom, 3 su zapela na manje od 10% a jedan je potpuno neaktivan. Kolekcionar sam starih filmova i skupljam ih u 1080p, a ta nemogućnost skidanja filmova koje želim u 1080p u fileovima od cca 10 gb me poprilično iritira.
Imam doma Synology upaljen od 0-24, pa mi nije problem seedati koliko treba da dobijem naslove koje želim.
Problem mi je brzina (T-com 4MB download, ul 0.3-0.4), ali na poslu imam optiku od 200 MB. Čitao sam o Seedboxovima, ali ne znam kojeg uzeti.
Ima li netko da mi objasni na private što i kako početi, novci za platiti seedbox nisu problem. Niti platiti pivu onom tko mi objasni što i kako treba da upadnem na neki tracker gdje ima starih filmova u HD-u.
Jučer sam se učlanio na BalkanElite, ali tamo slabo ima onog što tražim. Koliko sam skužio, na THR je uvjet samo da se seeda, što mi neće biti problem jer je Synology upaljen konstantno. Pa ako netko može malo me educirati što se svega toga tiče.

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 11.11.2016. u 00:21. Razlog: Bez naziva materijala.
izekos je offline   Reply With Quote