View Single Post
Staro 03.01.2005., 01:02   #37
>>>KUKY-vk<<<
Premium
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: VINKOVCI
Postovi: 185
Citiraj:
Originally posted by Isus
Podstojala je Lanpatry Ultra A, a osim toga pitaj Jelca kak ide njegova KT400 DFI. Ima shot na 217FSB a radi se KT400 cipsetu.

Kaj s etice napona na procu to ti je do Winbond senzor cipova koji lazu.

Mnozitelj prek 12,5 na 166 ti je to 2158MHz, Dut3C je max oko 2200 2300 ali s minimum 1,85V. Stavi fino napon na 1,9V i vidi.

Govorimo oproslosti EPoX i Abit su nekad bili OCs choice al bili kao sto je nekad i Asus bio najkvaliteniji. Kao ste T bird grijao.
Nie stavr u proslosti vec u sadsnjosti, a sadsnjost ej ovakava Oscar Woo je iz Abita otiso u DFI i DFI razara sve pred sobom.

Uzmi moju infinity za primjer 260FSB out of the box, to nemre ni jedna druga ploca osim DFI ( govorim za AMD jasno)


Evo me nazad nakon 3 tjedna (koliko je trajala reklamacija maticne)
Nevjerojatno ali istinito je to da sam djabe cekao 3 tjedna da mi stigne nova ploca. Pitate se zasto?!?! Pa zato sto ploca, pardon Graficka kartica pisti. haha kakva ironija. sa plocom je sve bilo ok al ja i cijeli pc ekspert nismo posumnjali na graficku. No dobro sto je tu je, zivit cu stim, nema mi druge.



Sto se tice ovog senzora za napon. Kako da ocitam u windowsima napon cpu-a ispravno?
I jos jedna stvar. Nigdje mi pobogu ne pise koliki mi je 3,3 voltni rail. Niti u biosu nitu u MBM-u niti u hardware monitoru...nigdje o cem se radi?
__________________
bla-----
>>>KUKY-vk<<< je offline   Reply With Quote