View Single Post
Staro 21.02.2008., 21:02   #104
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
javi obavezno kak zgleda prek digitalije i reci koji ekran je u pitanju?

moja iskustva... zvao sam tscum da želim maxtv, ali eto iznenađenja kaže ženska da mi parica ne ide preko 5mbit trenutno tako da ništa od toga, međutim mogu ostavit poruku interesa i reko ajde, ali prije toga mi reci ko čovjeku da nema teorije kako ću preko maxtv-a gledat jednog dana hd? muk + "evo sad ću vas prespojiti"

prespoji me na ženskicu neku i ja kažem stanje kakvo je i kaže ženska da im je super taj probni rok jer su imali mnogo reklamacija pošto ljudi hoće off, a vezani ugovorom i složim se ja s tim, ona me upiše i usput priupita (ovo dalje je ot totalni ali hebiga):

t(com): da li ste vi na nekoj drugoj mreži preko tog broja telefona?
j(a): jesam, na h1 + vama bitchez plaćam mjesečni porez na kabl + vaš adsl
t: pa da li ste razmišljali se bacit natrag na tcom?
j: iskreno jesam jer mi je pun qrac da dobivam 1265 računa mjesečno i stvarno mi je više svejedno... ali je problem što mi je i cura na h1 pa imamo aktivirano h1 besplatnu tarifu, iliti free pozivi (6 lipa spajanje po pozivu) unutar kompletne h1 mreže
t: eeee ali možete i preko nas kao friends broj bio mobilni ili fixni
j: vjerujem da imate to, ali da li to vrijede sa tcom fixne na h1 fixnu... ako je tako prebacite me odmah
t: samo malo... on-hold muzika
t: ne, samo unutar tcom fixne
j: eto... nemrem te krivit što si probala, a i ja sam bio dobre volje da se vrnem
t: pa-pa
j: pa-pa, pozdravi doma
syss je offline   Reply With Quote