Tema: Iskon
View Single Post
Staro 18.05.2007., 11:13   #100
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,532
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Omg nemam ja sto shvatit ili ne shvatit. Kad je Iskon kupljen sva mreza koju je Iskon imo sav kapital sve je to postalo TUDJE (Deutsche Telekom) vlasnistvo kako nerazumjes to. Deutsche Telekom samo koristi brand Iskon za pruzanje iste usluge. Iskon je u 100% vlasnistvu i oni nisu nikakva konkurencija T-comu jer svi novci idu T-comu. Druga stvar je to sto T-com zeli da ti mislis da je Iskon neovisan a ti to pusis. Kolko ja kuzim tebe to izgleda ovako nekeko.... T-com je kupio Iskon i reko "Super mi smo ih sad kupili ali neka oni rade po svome rade novu mrezu imaju svoj kapital mi nemamo nista s njima." -_- Svrha kupovine je bilo koja? Valjda im je bilo dosadno po tvome pa eto da trose novce na nesto.Sva mreza koju je Iskon imao je pripojena T-comvoj mrezi i radi toga sam ja napiso "kakvo je to fiktivno prespajanje telefona s T-coma na Iskon". Btw Iskon je bio unisten cim je bio kupljen cim je ostao bez svoga vlasnika. Nemora se BRAND ugasiti da bi se nesto unistilo. Malo se informiraj kako radi Business svijet i kako i zasto se kupuje druge firme.
Da, iskon je u T-comovom vlasnistvu i da, iskon je kupljen da ljudi prelaze na iskon a ne na druge operatere ali NE, ISKONOVA MREZA NIJE PRIPOJENA T-COMOVOJ. Dopusti da imam malo vise informacija o tome nego ti koji lupas bezveze. EOD.
the_ghost je offline   Reply With Quote