View Single Post
Staro 09.10.2015., 11:16   #149
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Vidi, sakomako, ja sam iznio svoje iskustvo u turpijanju procesora. I turpijao sam komad pertinaksa, a nisam obrađivao nešto na kvalitetu N8 niti tolerantnu mjeru.
Adapter sam imao, Xeona sam imao, P5Q-E od starog nisam htio kasapit i imao sam potrebni alat. I eto.
Ako se netko nađe u sličnoj situaciji, da zna kako se može snaći da ne zakolje ploču.

Kao što rekoh, mene više ta krama ne interesira. Niti ću je naručivati niti ću to uzgajati. Ovo je bila informacija onima koji žele moddat cpu.
Niš ja ne velim!

Samo oni koji se spremaju na tako nešto preporučujem prepravljeni procesor umjesto rezuckanja po ploči ili turpijanja po procesoru i ljepljenja naljepnica! Stvarno se ne isplati radi 15 do 30 kn zezati se sa rezuckanjem po ploči ili turpijanjem po procesoru. Inače me ova kombinacija služi sasvim solidno za ono što mi treba a to je cca 40% snage najjačeg Skylakea.

Za crtanje u CAD i statičke proračune dovoljno brzo i učinkovito. Za Excel, Word i prejako, sve ostalo radi savršeno što se tiče gledanj multimedije, igrice rade normalno, barem one koje mene zanimaju, tako da ne vidim razlog da ne zadržim ovu kombinaciju još godinu do dvije. Snaga stroja mi je porasla za 100% uz investiciju od 32 EUR. Nekada sam bacao novce na najnovije tehnologije, ali kada je snaga procesora postala zadovoljavajuća nema potrebe stalno kupovati novo.
sakomako je offline   Reply With Quote