View Single Post
Staro 05.01.2017., 21:13   #4238
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
Nebih se slozio.
Scharnhorst je prakticki heavy-cruiser jer ima samo 280 mm topove, i to nemre nikako konkurirat topovima od 380 mm, unatoc nesto kracem reloadu.
Zaboravljaš jednu stvar, a to je T7 MM. Trenutno najbolji kao i T10 MM jer si na T7 najčešće, a na T10 uvijek top tier. Dok su T5 i T6 sjebani preferencijalnim T4 MM i gotovo uvijek završavaju kao bottom tier.

ShinyHorse je D brod u svom tieru i puno opasniji konkurent nego Tirp i Bismarck kada ulete u T10 partiju sa svojim 380mm "pucaljkama".

Sa Des, Fletcherom i Hakuryu obožavam ih vidjeti u partiji jer su mi prve mete na koje idem, osobito ako su izdvojeni i bez pratnje.

ShinyHorse ima sasvim dovoljnu penetraciju sa svojim 280mm i ubojica je cruisera. Uz bolju rotaciju kupola od cruisera (tipa New Orleans koji ima 25.7s s EM skillom, SHorse ima 20s!) što mu omogućavaju brzo prebacivanje s mete na metu i reagiranje na novu prijetnju / promjenu boka, uz to ima brutalne secondarce i torpeda.

Amagiji, Iowe i ostala bagra bježi od tebe kad te vidi. Sjećam se jednog Amagija koji je pol mape bježao od mene samo da bi podlegnuo secondary topovima i torpedima.

Druga strana priče je T8 MM koji često vidi T10. Isti dmg (odnosno postotak oduzetog HP-a) koji Tirp napravi Yamatu daje ohoho puno više nego brodu istog tiera. Zato su Tirp, Kutuzov i Atago tako dobri farmeri srebra.

Da ne bi ovo sad ispalo svak hvali svog konja, prednost SHorse-a je prvenstveno u T7MM-u.



Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote