View Single Post
Staro 05.01.2017., 17:09   #4236
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Zao nije OP. Imam 400ak igri u njemu, stealth fire je nesto sta se dogodi tu i tamo. Na startu runde imas garant DDa izmedju tebe i mete tako da te spota cim opalis. DM nije stelth ko Zao, al radi balistike shelova moze rokat preko vecine otoka i farmat dmg sa odlicnim RoFom. Zao ima flat arc i nemoze ni u snu gadjat sta moze DM.

Hitlerburg ima brutalan AP, kad kazem brutalan, mislim na salvu na Yamata anglanog na 45 i napravis mu 9k dmga. Moskva ima railgunove, citadele na BBove sa 18km nije nikakav problem. Minotaur ima range, RoF, bolji conceal od nekih DDova + smoke.

Nijedan BB nema odgovor na HE spamere, nije bitan Zao, isto mogu stealth fireat sa Atago i sa Ibuki. Problem je vatra jer je to 90% dmga sta cruiseri rade BBovima. Radi preciznosti sta je buffana ingame, CA nema shanse outgunat BBa, jedino ako dozivis u suicide runu da ga torpas sa point blanka.
To je problem u igri, da bi bili konkurentni dobili su DoT dmg, sta je preraslo u clusterfuck.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote