View Single Post
Staro 08.09.2021., 21:53   #5535
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
* Freezer Pro sieben kao najjeftinija varijanta
* Scythe Mugen 2 - trenutno hladi overclockanog 2600k u konfi od klinca (moj je rev. B). Grdosija .
* LC-CC-120 kao pristupačno novo single tower hlađenje, podržava hrpu socketa. (Kod mene trenutno hladi Xeone x5675/x5680, a jedno vrijeme je bio i na FX8350.) Zadovoljniji sam njime nego npr. s Freezerom 34 koji hladi 2500k u konfi od drugog klinca.
* Neki deal s eBay aukcija. Zna se naći svačeg, tipa Noktuice po 10-20€ za starije sockete, sva sila Alpenfon-a i sl.
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
O pa ima tu svasta zgodnog, tnx !
Mugena budem prekrižio jer koliko vidim nije navedno ništa za 1156 (a ako vec kupujem i ima opciju za obadva proca, pa zašto ne i da onaj i3 ima priliku jednog dana naslijediti cooler po potrebi). Posebno mi zanimljiv djeluje ovaj LC sa tih hrpu socketa koji su podržani, a i cijena nije prepaprena.

Budemo vidjeli dali Zalman želi u mirovinu ili bude ipak hladio adekvatno, ako ne naginjem ovom LC-u da ga isprobam s obzirom da (ako je to isti LC) oni su mi sinonim za jeftina napajanja, bilo bi zgodno da imaju neki dobar proizvod
Ovaj Scythe je i meni zapeo za oko, i baš sam išao komentirati kako sam ga mogao uzeti za gotovo istu cijenu kao i Hyper 212 (10kn skuplji), kad je Alien ukazao na činjenicu koja mi je potpuno promaknula ... da nema socketa 1156 na popisu

Također, vidim da je građen tako da heat pipe-ovi nisu u direktnom kontaktu sa procesorom, već da postoji pločica između procesora i cijevi. Koliko takav setup utječe na temperaturnu razliku, nisam siguran ali bi svakako bilo zanimljivo usporediti.
  Reply With Quote