View Single Post
Staro 15.09.2019., 12:14   #2661
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
mislim da bi iduce sezone max mogao dignuti naslov, previranja u mecki se lagano osjete, a toto vjerojatno odlazi i to bi moglo ostaviti trag + pitanje kolko ce ham biti našpanan nakon tak duge dominacije.
Više šanse dajem ferkanovom vozacu da digne naslovodnosno konkurira RB-u 2020 nego mercovom(mozda ludost ali tak mislim da ce se odviti), i to kak trenutno stvari u ferkanu stoje biti ce dvoboj LCL i Max.

Ocona sam stavio iz razloga jer "igram" na kartu da ce renault ipak nesto pokazati za sve te silne ulupane pare, vjerujem da oni vec dosta dugo solidan dio budzeta upucavaju za razvoj bolida koji dolazi 2021, ako budu imali konkurentan bolid 2021. ricc ce tad vec imati dosta god. u dupetu, a momcad bi mogla gurati ocona(francuz u francuskoj momcadi-ponos nacije.)

Russel ce popuniti mjesto u merc cim se makne ili ham ili bottas, znaci ocekujem ga tamo u iduce 2 god, odlican je vozac i ista stvar kao carli, ako slože konkurentan bolid ima velike šanse da digne naslov mozda vec i svoju drugu sez.u mercu. Oni su pustili Ocona jer igraju na Russela.
__________________
Gigi1 je offline