Tema: Destiny 2
View Single Post
Staro 29.08.2017., 16:44   #21
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
@O, brkas dvi stvari, sate u story i sate u pvp...destiny ima 50+ sati u story, a pvp koliko ti bude zanimljivo vrtiti iste mape i cekati dropove oruzja i oklopa (farmanje jel)...ne znam koju si ti igru igrao da ima 300+ sati story-a jer cod, bf, rainbow six itd sigurno nisu, sve ih prodes u jedno popodne i onda dalje opet pvp nadrkavanje na istim mapama kao i kod svake druge gdje ako imas dobru ekipu zna biti zabavno, ako igras solo izdrkavas se na noobovima ili oni na tebi i to ti isto brzo dosadi

da se razumimo, nije ni meni beta sjela, pvp je uzas, na jedinici je bio bolji i nadam se da ce ga popraviti, a story jbg, sto je tu je, nastavlja se na jedinicu i navodno ce se bolje interpretirati nego prije

no kao i kod svake druge nitko vas ne sili uzeti day one, cekajte akcije za pola godine pa dobijete za 30 eura cijeli bundle ako uopce zelite igrati, ako ne ima drugih, naci cete si vec nesto sto vam pase

@xGame, ne mora biti, destiny year one je bio uzas, year 2 sa taken king je bio super, year 3 prekratak i vracanje stvari iz year 1 tako da lako oni preokrenu cijelu igru ako budu htjeli
vacs je offline   Reply With Quote