View Single Post
Staro 19.07.2020., 14:23   #3
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,941
Ono što sam ja zadnje puta bio uradio može. Nisam sad koju godinu reinstaliravao kod sebe pa ne znam zadnju situaciju, ali tada sam napravio ovako.

1) u direketoriju C:\Users\<user>\AppData\Roaming\ViberPC se nalazi folder koji se zove po tvom broju telefona. Arhivirao sam taj folder.
2) po reinstalaciji računala/vibera odradio sam aktivaciju i onda raspakirao taj folder na isto mjesto gdje sam ga i našao.

Nisam siguran jesam li možda mora probati par puta to napraviti, jer mislim da je po prvom pokušaju pukla aktivacija na PC pa sam ponovio ali samo s nekim db fajlovima. YMMV.

Ono zadnje što sam instalirao Viber na jednom laptopu (prošli vikend), po aktivaciji me pitalo želim li sinkrornizirati viber s ostalim uređajima. E sada, je li on to sinkronizirao s mobom ili s drugim računalom koje je također imalo viber, nisam siguran. Vidio sam da je to odradio ali nisam gledao u detalje pošto to nije bilo za mene a žena kojoj sam sredio laptop ne mari za to previše. Ali to je neka relativno nova opcija.

Tako da svakako gornja konstatacija da "ne može" ne drži vodu, nešto se može napraviti.
mkey je offline   Reply With Quote