View Single Post
Staro 06.01.2012., 13:05   #69
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Strong Pregled postova
tipke G5 i G4 uredno rade..ono što ne radi su gornje tipke G7 i G6..njih bi htio narediti da ih mogu upotrebljavati na bacanje granata ili nešto drugo..

postavljanje makro-a za bilo koju tipku u tom set pointu mi ne ide..

odem na Macro editor i uopće ne želi prihvatiti tipke G7 ili G6..
ma znam, imao sam sličan problem kad sam ga kupio, ali mi je netko napisao upute, sad neznam samo dal' je to bilo u ovoj temi ili u BC2 temi =\

A nemam setpoint, a nemogu ga ni skinuti sa Logijeve stranice, pokušat ću nešto pa ti javim!

EDIT: Našao sad download za setpoint i riješio

Objasnit ću ti kao da objašnjavam kao onom koji nikad nije vidio SetPoint

uglavnom, znači otvori SP



na lijevoj strani odeš na "MacroManager"



Jedan Macro ti bi već trebao biti stvoren - New Macro, njega možeš preimenovat (right click na njega), a za svaki idući macro koji stvaraš u toj praznini opet rightclick i new macro

dok si riješio to s imenom, odeš na "Start Recording" i onda trebaš stisnut tipku koju oćeš bindat (znači onak jednom stisneš jednostavno i to ti je to)

npr. ja sam stavio ime G6 i tipku V

i onda "Stop recording"



Macro Manager moš ugasit i sastrane odeš na "Buttons" (ali pazi koji ti profil pokazuje, recimo ako ti to treba za igru stavi gaming profil pa mjenjaj ili si sam napravi profil pa mjenjaj)



odeš na tipku 6, na "Select the task you want to assign to this button" stavi Macro i onda pod "Select a Macro" odaberi Macro (ako ih imaš više tam su ti imena Macroja - meni G6)



I u igri ako bindaš nešto na V, onda ćeš sa G6 to izvoditi!
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.


Zadnje izmijenjeno od: panda505. 06.01.2012. u 13:36.
panda505 je offline   Reply With Quote