View Single Post
Staro 03.09.2008., 20:21   #91
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Hmmm, potaknut ovim topicom odlučio sam i ja sam probati kolko to valja.

Nakon pola sata pokušavanja nisam uopće uspio instalirati chrome. Pokrene se klijent, pokušava se spojiti na internet, i nakon minutu dvije pokušavanja javi mi da nije uspio.

Win xp pro 64bit. Diseblao firewall i AV da pokušam tako i ne ide. Internet najnormalnije radi. Čak sam i azureus maknuo da vidim da li je to problem. Ništa. Ono što mi je zanimljivo je to da sam prestartao računalo da probam opet, i našao među procesima googleupdate.exe. Nakon restarta i prije nego sam ponovo pokrenuo inst. klijent...

Bio sam danas i jučer cijeli dan na seminaru pa se nisam imao vremena zafrkavat i tražit rješenje. Da li se netko susreo sa sličnim problemom?

Sutra ću na poslu probat, čisto da vidim kak zgleda. To mi je i onak mašina za softwerske eksperimente

Bez obzira na sve, mislim da ga neću koristiti, barem ne dok ne dođe do ozbiljnije verzije. FF sam posložio i prilagodio sebi koliko god je to bilo moguće, podesio pipelining i ostale fore, i prezadovoljan sam njime. Kako s FF2 tako i s FF3.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote