View Single Post
Staro 11.02.2010., 15:52   #18
pozitron
Premium
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Nemaš da... Dok ti jednog dana ne izbaci neki divlji napon i pokupi sa sobom pola kompa
Seriously now, upotrijebio bih izvedenicu jedne izreke: nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino napajanje (za koje još znam pouzdano da je mačak u vreći), pa ti sad izvuci neki zaključak iz toga ili čekaj taj dan kad ćeš proklinjati Smartbox kao ja nekad davno

ma sve ja to kužim...i nisam niti u jednom trenutku rekao da je to najbolje napajanje... dapače, koristio sam izraz "no name"...ali činjenica je ta da mi napajanje radi 5 godina bez problema.. kod kolege 4 s tim da je on već mjenjao nekoliko konfiguracija c2d i sl. pa nikad nikakvih problema...

jesam ja igdje u thread-u pozivao ljude da kupe to napajanje??..nisam..ajde molim Vas...pa niti se ne proizvodi više...niti bi itko razuman sad išao kupovat takvo napajanje..to je bilo prije 5 godina...i tada je napajanje sa deklaracijom 500 W bilo više nego dobro...

btw...tko garantira da neće tagan jednog dana izbacit neki divlji napon i pokupit pola kompa za sobom ???
__________________
Jo man jo jo
pozitron je offline