View Single Post
Staro 09.04.2015., 21:22   #58
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
[QUOTE=Nikky;2762940Ako su nofčići problem onda se možeš igrat pa pokušat ubacit finog ulja u ležaj ako uspiješ doći do poklopca i sa nesigurnim rezultatom.[/QUOTE]

ja ovo radim sa dobrim dijelom svih napajanja, ali ciji se ventilatori daju otvoriti. ima sranja koja su zalivena tvornicki, ali vecina ih ima osigurac koji se makne, dode do unutrasnjosti, makne sva prasina i stvrdnuto ulje, zglanca, ukapa par kapi finomasinskog ulja za vrijeme sklapanja nazad, par godina je ventilator bubica.

rijetko, ali stvarno rijetko koji ventilator da nije na ovaj nacin "opravljen". znam i sam da je bolje uzeti novi vent i ne predstavlja mi novcani problem, ali vrijeme dok se nade odgovarajuci plus vrijeme dok dode + odlemi stari = predugo .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote