View Single Post
Staro 15.04.2010., 11:34   #36
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
o da, cini mi se da imamo pobjednika: SCYTHE Slip Stream 120mm 1600 rpm (mislim da nekad nece uhvatit link, zahtjeva registraciju?). dobrih 50 kuna, dobrih 33dBA, dobar protok 88.11CF. kad je ADM uveo uopce tolike ventilatore? istina bog, odustao sam od slaganja konfi ljudima, ali prije par mjeseci je bilo jedan-dva izbora za 120mm............ ili je blesavo napravljeno, jer bas se mora na SCYTHE ici........


nego, rebel9 je u pitanju kucista, i vec je sredena ventilacija. naprijed 120mm, bocni 120mm (ova dva pusu unutra), i ispod napajanja jedan 120mm koji tera van. sva tri su AC 12025, i kako rekoh, vise nego sam zadovoljan za ventilator koji je komad - 40,00 kuna (bio).

sto se tice spajanja zute, ona sama ide u plocu? mislim, jel mi potrebno uopce? cisto da vidim na koliko se vrti, ok, to znam, ali ima li druge svrhe? ako ventilator rikne, tako mi svejedno, valjda ce neka zastita odraditi . ali svakako hvala obojici, pogotovo za ovog scythea. jos samo moram naci zrtvu koja ce se zaletiti do ADMa, uzeti njega i jos mozda nesto, pa mi to postom spakirati...........


Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Dodatak: Kama Flow 2 ima manji protok (63.23 CFM) od "potrebnog".
a znam, rekoh - mozda je dovoljno . nema veze, ide 99% ovaj scythe.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote