View Single Post
Staro 01.10.2007., 21:32   #26
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
ma u kakvoj poziciji su oni bili ?

cek tebi je otisla maticna koju si kupio kod njih dapace kupio si sve osim memorije kod njih i onda su ti oni nakon sto je VALJANA reklamacija naplatili ugradnju 300kn ?

ako je tako ja im nebi dao i dosao bi lagano sa inspektoratom tamo....
u krivu si

da je donio samo matičnu tamo i reko da je skurena, dobio bi novu besplatno, ali ovako bi mu i ja naplatio... ako se donese računalo dijagnostika se uvijek naplaćuje, osim ako je CIJELI komp kod njih kupljen
da je 300kn previse, je, ali po mom misljenju svakako imaju pravo naplatiti dijagnostiku

ja sa ADM-om nisam imao problema, kupio sam cijeli komp kod njih u dijelovima i sastavio ga doma... je da je krepo nakon 2 tjedna hard, al odnio sam ga kod njih i nakon 3 tjedna sam dobio novi... kao sto su i drugi pripomenuli, dosta su spori sto se tice reklamacija...
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote