View Single Post
Staro 11.01.2018., 14:49   #2900
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Nekad su veći shopovi i kod nas imali izložbene primjerke. Umjesto da napredujemo mi nazadujemo.
Pa nazadujemo

Oš po broju stanovnika, prometu (većina rekorda iz 2008 tj. predkriznog razdoblja)

Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
A ne vidim problem da se jedan miš otvori i da bude za probu. Pa nije to proizvod od xxxx kuna da ne velim da ih imaju na tone u dućanu.
I što to govori o dućanu i kakva je to reklama i imidž. Furamo se da smo poznati i veliki dućan hardvera a nemamo pišljivi miš u izlogu i nedamo otvoriti.
Na kraju krajeva moj je izbor gdje ću kupovati. Nisam se ja našao uvrijeđen, jebe mise, kupujem drugdje.
Valjda možemo na forumu slobodno pisati svoja iskustva i dati mišljenje a ako nekom smeta što njegovo poslovanje ispada loša reklama to je njegov problem. Naravno da njihova obaveza nije otvaranje miša ali nije ni moja da kod nih više ikad kročim i kupim nešto.
Da, al ti to gledaš samo iz svoje perspektive jednog miša. Miševa ima 100-200, a većina shopova je tipa 5 sa 5m, gdje su tu monitori, tipkovnice i sl. Gdje bi to oni izložili? I kolika bi bila vrijednost sve te otvorene robe? Upravo xxxx kuna... Nerealno za naše prilike
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote