View Single Post
Staro 01.12.2017., 09:50   #16
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Ako misliš na JM elektroniku kraj Ronisa, tamo sam bio prvo, lik mi je prije par mjeseci praktički besplatno zalemio bateriju na jednom drugom starom tabletu (donio sam novu a on odlemio stare 2 žice i zalemio nove).
Ovaj put je komentirao da se novi usb konektor koji sam kupio čini isti, isto ima 5 pinova ali da su vodovi pokidani, ne bi ih imao za što zalemiti (tada nisam ni znao da treba samo vanjske koji se još čak dijelom i ovdje), da bi se onda trebao puno igrati tražeći vodove i da nađem nekoga tko bi se zezao s time.
Da li nije bio njegov dan, da li je rađe htio obraditi gospodina u odijelu koji je došao odmah iza mene držeći zlatni iphone (a ja nosim krntiju ) ne znam ali eto, ništa od njega valjda.
Sada čekam odgovor 2 servisa (jedan u centru, jedan malo dalje) kojima sam poslao slike i opis problema, ali kako do sada nisu odgovorili sumnjam da bi prihvatili.

Što se tiče same problematike tableta. Ne bih se baš složio da je prevelika sila ili loša uporaba/povlačenje uzrokovala ovo. Možda malim dijelom, ali i samim dizajnom tableta odnosno da se isto događa i kinezima (kada su puni forumi tog problema i reklame servisa koji to rješava za 50 Yuana ili 50kn tj ove slike) Istom "silom", kabelom se pune i ostali uređaji sasvim normalno i nisu oštećeni/iščupani konektori.
Još dosta pazim i na snagu punjenja, odnosno na sam kabel budući da s mjeračem uvijek punim uređaj kako bi znao koliko A povlači. Nije isto da li se s 0.43A puni ili 1.1A (duplo brže) te nisam našao na neki pouzdani kabel koji bi mi trajao više od par mjeseci (ošteti se valjda utor koji ulazi u sam punjač tj mjerač pa padne na 0.5A pa ga moram u samom mjeraču malo nagnuti ulijevo da bude 1A).
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote